| Cottonel a întrebat:

Salut, Pe mama o doare capul si este alergica la pastile...ce ar trebui sa faca?

si ar vrea sa ia o pastila si apoi sa ia claritin, cam cate pastile de claritin ar trebui sa ia sa nu faca alergie?

daca stiti spuneti va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Să consulte un medic specialist, pentru analize amănunţite, trebuie să meargă la medic, aia trebuie să facă.
Te pup!

| DraudeS a răspuns:

Buna ziua!

Sa consulte un medic sa ii dea o reteta.
Nu stim la ce este alergica, nu-i poate spune nimeni aici ce tratament medicamentos sa ia.

Sanatate!