| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pe scurt, am 14 ani 1, 67 m inaltime e normal ca din cate am auzit eu este, vreau sa aud si parerea voastra aa si am mai auzit si ca cei care cresc excesiv li se distruge loloana si asta e adevarat? dau funda...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Panteryas a răspuns:

Sunt baiat...

| Panteryas a răspuns:

Si am inteles ca mai am inca 7 ani de crescut... happy

| huuu a răspuns:

Eu am 11 ani si un 1, 60 inaltime dar n-am nici o problema de sanatate.

| jjeleu a răspuns:

Eu la 14 ani am 176 si singura problema este ca sunt cam slab desi mananc mult

| LeeteukxD a răspuns:

Pai, uite si eu 14 ani si eu am 1, 66-67 si parerea mea, este ca nu acum nu stiu sigur pentru ca nu sunt specialista in asa ceva eu iti spun din punctul meu de vedere.

| anabela15 a răspuns:

Eu cred ca este normal.si eu la 14 ani aveam 1, 64 inaltime.Esti fata sau baiat?