| Mariangrigore22 a întrebat:

Salut, port 40 la picior si am 16 ani si 5 luni, as vrea sa stiu daca imi va creste piciorul macar pana la 41 pentru ca port 40 de aproape 2 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, vei mai creste findca baietii cresc pana la 18-20 de ani.

| dullcat a răspuns:

Buna.E foarte posibil sa iti mai creasca pana la 18 ani cand teoretic se stabilizeaza marimea. Daca nu, ar trebui sa te bucuri, fiindca marimile mari intotdeauna au numar mai limitat de perechi, fata de marimile conventionale. Tata de exemplu, poarta 45, insa calapodul este diferit in functie de firma si ori zice ca e prea mare, ori prea stramt, ori nu-i place modelul. laughing

| ReddY25 a răspuns:

Da

| dolceromania a răspuns:

Da cred ca va mai creste, poate si mai mult.

| IonelaIasmina a răspuns:

Da, va mai crește!

Răspuns utilizator avertizat