| Onyx27 a întrebat:

Pana la ce varsta creste piciorul si cam pana cand cresti in inaltime?
Am 13 ani si 8 luni si 1, 70, la picior port 38 si nu mai vreaaau sa mai creasca, ca sa nu mai zic ca vad peste tot platforme si tot felul de pantofiori frumosi de primavara si mi-e ca imi mai creste pana atunci. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Poti creste si pana la 18 ani, dar depinde de fiecare.
Majoritatea fetelor de varsta ta poarta 38, si nu e nimic rau in asta. Oricum moda se schimba, si tin sa te anunt ca mereu incaltamintea cu numere ca 40, 41, 42 este mult mai ieftina. laughing
Bafta!