| MihaitaAlex22 a întrebat:

Salut prieteni, am o problema cu gingiile, am dormin dezbracat, si noaptea m-am dezvelit, ma dormit asa, si m-a tras curentul rau, m-a durut capul toti muschii, dar cel mai rau, gingiile, pana acum cateva aore ma durea doar gingiile dar s-a inrautatit, abia mananc, ma dor aselele cand mestec mancare, si nu am nici o masea cariata, m-am spalat mereu pe dinti, dar de la durerea aceea a gingiilor ma dor dintii acum crying spuneti-mi ce tratament sa iau ca sa nu ma mai doara, sau ceva din uz caznic, Va puppp ( daca stiti cam in cat timp o sa treaca ar fi perfect ) DUA FUNDA, PROMIT :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te traga curentul al gingii chiar nu am auzit