| Mihay10 a întrebat:

Salut prieteni. Cine imi poate spune si mie un supliment alimentar care sa imi ofere multa energie zilnic. Vreau ceva care sa simt cu adevarat energia din mine.Multumesc. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Trage frate ceva bun pe nas, nici un supliment alimentar nu o sa ti dea energia aia

| erasier a răspuns:

Tonic general este cel mai bun pentru cresterea capacitatilor fizice si mentale contine mai multe vitamijne a, d c, calciu lecitina pentru creier fie o gramada se ia unu dimineata dupa ce mananci si restul zilei nu mai ai treaba te simti in belea incearcal eu de ala iau