| Crunky a întrebat:

Salut prieteni! M-am lasat de fumat, am 6 zile de cand nu m-am atins de tigari, dar tin sa va spun ca de 2 zile ca lupt cu o foame de parca as fii stat nemancat cu saptamanile! Cum scap de senzatia asta de foame pe care o am tot timpul, ca nu vreau sa ma ingras!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| upgrade a răspuns:

Semintele de floarea soarelui tin de foamehappy

| Vanyum a răspuns:

Aceeasi situatie aici, pai mesteca bomboane sau guma, sau apucate de vreun sport ceva. eu asa am reusit sa nu ma ingras dupa ce m-am lasat.desi am pus 6 kg... dar in rest totul e ok

| kittysor a răspuns:

Mancand sanatos! Poti manca fructe si legume - in special crude sau semifierte!
Tie ti-e foame sau doar pofta?

| lalalalalalalalalalalaaa a răspuns:

Este din cauza fumatului, am patit`o si eustraight face
stii...solutia mea a fost aceea de a ma reapuca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te lasi de fumat te ingrasi cel mult 3kg. tigara scade pofta de mancare. daca te tii tare si nu mai fumezi niciodata, vei reveni la normal.

| magicianul19 a răspuns:

Icearca niste bomboane de menta

Răspuns utilizator avertizat
| silviu_1173 a răspuns:

Mai bine puneti pofta-n cui si aptinete de la orice sti ca nu ai voie