| manoleche a întrebat:

Salut prieteni! sunt clasa 9 si vreau sa ma duc la colegiul de medicina din chisinau.cine a invatat sau invata acolo, spuneti-mi va rog care este examenul de admitere si cu ce medie ati intrat? eu am media 9.08

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Daca vrei sa te muti la o alta scoala trebuie sa dai niste diferente
nu cred ca se mai tine cont de mediethinking

| manoleche explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Ce fel de diferenta? nu prea inteleg.scoaala in ca re am invatat are numai 9 clasa, oricum ma mut la alta institutie.

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru manoleche):

Dai diferenta din materile care le faci acolo si nu le-ai facut aici
dar daca vrei sa te muti de la anul nu cred ca va mai trebui sa dai ceva, doar sa fie locuri libere in clasa respectiva
cel mai bine e sa mergi sa te interesezi singur la secretariat