| ViseCiufulite a întrebat:

Sunt eleva in clasa a VIII-a si ma gandesc sa merg mai departe la Colegiul National Ana Aslan din Timisoara. Care sunteti anul acesta in clasa a IX-a la acest liceu? Vreau sa imi spuneti care a fost media minima de admitere (cea mai mica nota cu care s-a intrat) si mai vreau sa stiu si cate ore se fac pe zi, ce materii se fac si din care se da bac. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Vans a răspuns:

Cunosc o persoană care a făcut liceul acolo şi nu a fost prea încântată.
Şi am mai vorbit cu o fată care are un verişor parcă pe acolo şi nici el nu-i recomandă liceul ăsta.

cred că cea mai mică medie mi se pare că era 8, 28. Dacă mergi pe mate-info e clar că pe astea se bazează, dacă mergi pe sn se bazează pe chimie, bio şi fizică. Bac se dă din mate şi română dacă nu mă înşel.