| AndreiDanielll a întrebat:

Recent patesc de multe ori sa uit cateva chestii minore...
De ex:
-ma duc cu bicicleta sa ma joc fotbal, stau 1-2 ore si trebuie sa merg acasa. Ma duc spre casa si imi uit bicicleta acolo(am avut noroc ca mi-a adus-o un prieren)
-Mama ma pune sa intind hainele la uscat si inainte sa fac asta trebuie sa arunc gunoiul si am uitat ca trebuie sa intind hainele...
Va rog sa ma ajutati...
Exista remedii sau ceva?
Vitamine...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omega 3 este esential pentru un creier sanatos. Inceraca sa consumi mai des peste, nuci, seminte, ulei de masline, avocado si alte grasimi sanatoase. Pe langa asta ai mai putea lua lecitina sau ulei de peste sau intrebi la farmacie, sigur iti gaseste ceva.

| AndreiDanielll explică (pentru anonim_4396):

Multumesc foarte mult!

1 răspuns: