| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Salut, relatiile intime vor fi la fel dupa operatia de circumcizie sau vor fi mai nesatisafacatoare/satisfacatoare? (stiu ca nu ar trebui sa ma intereseze, insa doar asa mi-le pot scoate din cap).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Depinde pe cine intrebi dar unii zic ca din cauza lipsei regumentului penisul tinde sa se desensibilizeze. Cer e ca nu o sa performezi mai bine sau mai rau, doar e posibil sa se simta putin diferit.

2 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

La fel. Doar că porțiunea nu va mai fi la fel de senzitivă.

| danaieladaniela a răspuns:

Pai eu cred ca vor fi la fel, de ce ar fi altfel?