| culturistu a întrebat:

Salut spuneti-mi si mie ce parere aveti de ANAPOLON stiu ca e cel mai tare si periculos steroid existent am 16 ani si as vrea sal il folosesc spuneti-mi si mie cate pastile sa iau pe sap cm sa le iau si ce sa iau de protectie multumesc mult astept raspunsuri.nu vreau sa aud ca esti prea mic sau te autodistrugi stiu riscurile etc. astept rasp dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Le iei asa cum iti permite medicul care te va supraveghea pe toata durata tratamentului.

| Gdeni a răspuns:

Esti nebun...

| Azµre a răspuns (pentru Gdeni):

E dus cu pluta, se minte singur cu acele pastile!

| culturistu explică:

Anapolon pentru cresterea in greutate am auzit ca se iau minim 17 kg in numa 2 sap ca am tinut tot felul de diete degaeba nu iau. si proteine gainere etc prosti ma gandeam si la sustanon ce parere aveti

| culturistu explică:

Sau ce parere ai de sustanon

| culturistu explică:

Sau baga id asta te rog eu si explica-mi si mie. cm sta treaba mande_style96 hai te rog eu

| culturistu explică:

Mai am o singura intrebare ce parere ai sustanon 2 injecti sap + 1 hepato protect in fiecare dimineata + 3 porti serious mass zi eu zic ca e bine... acest ciclu cas la primul ciclu si nu vreau sa combin.