| qkzu a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie ce parere aveti despre LG cookie fresh? Ce avantaje si ce dezavantaje? As mai vrea sa stiu daca se aude clar si tare muzica? macar clarlaughing

mersi

Răspuns Câştigător
| yomanu a răspuns:

Ai aici un review la LG GS290 Cookie Fresh :
http://www.youtube.com/watch?v=_KdN-MoWe08&feature=player_embedded
Cookie Fresh face cam aceleasi lucruri ca si vechiul Cookie, sunt disponibile in 16 culori, lipsa suport 3G, camera cu doar 2 MP, muzica se aude clar dar nu foarte tare oricum nu e din gama express music, asculti radio fara sa fie conectate castile, eu zic ca touche-ul e destul de bun...pretul extrem de atractiv

1 răspuns:
| UNfriendLY a răspuns:

Are mai multe dezavantaje decat avantaje
spre exemplu, se strica foarte repede, touchu merge prost, se aude incet etc
parerea mea, daca ti-l achizitionezi, o sa regreti apoi...
10 prieteni de-ai mei se plang de telef ala. faci cum crezi :)
www.youtube.com/telefonultau
acolo se fac reviuwuri la telefoane, in lb romana, de romani, e de folos ceao