| hulkwirine a întrebat:

Ssalut! spuneti-mi va rog unde in Iasi pot gasi un spital de chirurgie pentru ginecomastie la barbati! am 16 ani am aceasta boala de la 12 13 si deja nu mai sport, o sa consult si un endocrinolog inainte d eoperatie dar oricum vreau sa stiu cit costa pentru a anunta parintii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Intii mergi la endocrinolog. Nimeni nu te opereaza fara sa se fi epuizat celelalte cai.
Ti-o recomand cu caldura pe doamna dr. Claudia Miron

0332.440.201 (Fix)
0744.494.357 (Mobil)

sau pe dna dr. Gorduza Carmen
ofera consultatii si la Helicomed
Tel programari: 0232.217.666 | 0722. 250.690
si este si medic in Spitalul Sf. Spiridon ( dar e ceva mai ocupata).

| Empathizer a răspuns:

Am o senzatie de deja vu la intrebarea asta. Niciun chirurg nu se va apuca sa opereze o ginecomastie pubertara, care este fiziologica. Asteapta pana la 18 ani.

| FastAndFurious a răspuns:

Dr. Claudia Miron( vad ca ai deja datele de contact) este un endocrinolog excelent si o persoana delicata, te va face sa te simti ok. Caut-o pe ea.