| YoyoAli1234 a întrebat:

Salut! Stiu ca e o intrebare mai ciudata dar de cateva zile incoace ma manaca penisul si nu stiu de ce si am 14 ani.
(Pielea acopera penisul)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai multa igiena. Cand te speli decaloteaza-l si da-i cu apa si sapun.

| YoyoAli1234 explică (pentru darrio2007):

Pai nu pot sa il decalotez gen pot sa il decalotez dar inca nu cred ca pot

| darrio2007 a răspuns (pentru YoyoAli1234):

Ba „pot dar nu pot dar inca cred ca pot". N-am inteles nimic.

| mihai69 a răspuns:

Pentru ca nu te speli ca lumea și te-ai ales cu o infecție.

| Lukasssz a răspuns:

Cumetre mai spala-te si tu acolo ca o sa faci branza.

| Zuzu1991 a răspuns:

Eu puteam sa decalotez la 12 ani
daca nu poti sa il decalotezi, ai fimoza, iar problema e ca mizerie a ajuns sub piele si aia iti produce ceva naspa care se manifesta prin mancarimi
fimoza e o chestie care TREBUIE rezolvata si asta se face numai la doctor

| Invictusman a răspuns:

Apa și spun antibacterian

| Țoglă a răspuns:

Spălă-te foarte des acolo și poți aplica o cremă intimă antibacteriană.