| iubita_7611 a întrebat:

Penisul poate avea miros?straight face
a ce?
dar vaginul?
stiu ...ciudata intrebare
funa straight face

Răspuns Câştigător
| glamour a răspuns:

Scuze girlygirl insa am o curiozitate in legatura cu subiectul asta... daca partile intime teoretic nu au miros ma intreb cum miros sprayurile acelea cu "aroma" de vagin?straight face si cine a fost "desteptul" care le-a inventat?laughing

13 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Hai ma girlygirl ce naiba e cu intrebarea asta?
tu ai pasarica nu sti a ce miroase? laughing

| Debb a răspuns:

Depinde de prezervativ laughing

| morena a răspuns:

Pe langa spalatul, dupa folosirea w. c-ului pune, cum e normal, sevethele umede parfumate langa el si vei vedea ca nu-ti va mai mirosii! Binenteles daca le si folosesti!

| Delire a răspuns:

Normallaughing daca fai baie dn luna in luna! dalaughing :*

| Ana a răspuns:

Pot avea miros de penis si vagin straight face

| alinpocris10 a răspuns:

Intrbare cine esti... toate intrebarile pe care le-ai pus sunt ciudate

cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
| adinakaty a răspuns:

Pot avea miros daca sunt spalate din joi in pasti, dar daca sun spalate cel putin o data pe zi cum este si normal de altfel nu au ce miros sa aiba sau pot mirosi eventual a sapun

| zuzu_3768 a răspuns:

Mai bine ca mine ca intrebari in engleza, decat ca intrebari d, astea mirositoarelaughingrolling on the floor :p

| crissnebb83 a răspuns:

Da sigur ca poate avea si miros daca nu te speli este exact ca la voi fetele miroase ingrozitor...totul tine de igiena partilor intime(asta daca nu ai cine stie ce boala)

| xedor a răspuns:

Da, penisul are miros de mamaliga!

| iubita_7611 explică:

Funda*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penisul si vaginul sunt parte din corpul nostru si daca le pastram curate nu au miros cum nici o mana sau un obraz curat nu are miros(eventual dupa un dus miros a sapun). Doar sperma sau secretia vaginala au un miros foarte usor, dar organele nu miros decat daca sunt certate cu apa si sapunul