| elcosmin a întrebat:

Salut, sunt clasa a 12-a. Nu stiu daca are vreo legatura ce clasa sunt. De ceva timp ma simt foarte obosit indiferent cat de mult dorm. Plus de asta, nu am chef de facut absolut nimic. De iesit afara nu, de jucat pe calculator nu, de invatat nu mai zic. Absolut nimic! Nu-mi place starea pe care o am. Stiti cumva de ce ma simt obosit!? Dati-va cu parerea,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Depresie, lipsa vitaminei b6, perioada cu bacul, anemie, hepatita, lipsa de vitamine, dormitul putin, o boala ascunsa. Acam acestea ar putea fi cauzele, poate mai sunt. Norocwinking!

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic.

| elcosmin explică (pentru doctorandus):

Usor de zis

| doctorandus a răspuns (pentru elcosmin):

Asta e, altfel ramai la sfaturi date dupa ureche pe radio sant.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să îți faci un control la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depresia se manifesta prin stari critice iar din cate ai zis aici nu prea vad depresia, sunt mai multe sanse sa fie anxietate sau doar niste stari de anxietate, aceste stari nu au un leac, doar tu le poti pune STOP. Acum depinde ai ce fel de anxietate ai dar din ce cred eu este de la perioada varstei si stresului pe care il ai (bac, simulari etc).

| Raducons a răspuns:

Cred ca ai un fel de depresie fara sa iti dai seama.Gandeste te ca ai timp sa rezolvi toate problemele nu iti face griji Ce o sa faci la 30 de ani daca de acum ai inceput asa.