| radu655555555 a întrebat:

Salut, sunt infundat in nas de 1 an si nu stiu ce sa fac. Imi curge nasul incontinu si nici nu pot respira pe el. Va rog din suflet ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si nu te duci la doctor si intrebi pe un site unde n-are aproape nimeni treaba cu domeniul pentru ca?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Va trebuie sa mergi la un doctor orl, ce ai tu nu se rezolva cu sfaturi de pe internet.

| Danyel2002 a răspuns:

De un an?! Doamne... Du-te te rog la medic, să te vindeci! Nu te îngrijora, poate nu e nimic grav.