| Florea_Mariusyk_1995 a întrebat:

Sunt intepat in picior deasupra la tendoanele degetelor si sa unflar groaznic am fost la spital si mi, a dat augmentin si tador, dim pacate s-a umflat mai raw si nu pot sa calc in picior am luat betadina si baneocin unguent sunt bune astea sau imi dati si mie alta idee va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Comprese cu frunze de varza.
https://lataifas.ro/......rite-boli/

| Derp02 a răspuns:

Iti recomand sa te duci la un medic.