| PeLeU a întrebat:

Salut.
Sunt rosu in obraji, imi arde fata si ma aprind in anumite momente, nici eu nu stiu ce se intampla cu organismul meu...
Nu am vinisoare sau mai stiu eu ce, pur si simplu sunt rosu, iar cand imi ating obraji pielea devine pe moment galbena, iar la urma isi revine la loc...
Am fost la dermatolog si mi-a spus ca ce " inainte nu ma inroseam la fel".
Mi am dat cateva zile cu Crema La Roche- Posay sau cum se numeste, dar nici un efect...
Daca nu mi ar mai arde fata, eu cred ca as scapa dr culoarea asta, va rog eu ajutati-ma sa fiu si eu fericit, uneori ma feresc sa mai ies cu prieteni din cauza asta.
Multumesc! Dau funda la cel mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am fost la dermatolog si mi-a spus ca...Dau funda la cel mai bun raspuns"

dă-i medicului că nimeni de aici NU te-a consultat!

| kb9 a răspuns:

Ok