| Anonim420420 a întrebat:

Salut, tatal meu a aflat ca sufera de Hepatita B, mi-am facut analize si au iesit ca nu am nimic, ieri seara m-am facut din greseala la subraț cu aparatul lui de ras, oare s-a transmis deja? Sau nu este asa de grav daca a fost o data?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| aimullah123 a răspuns:

E posibil dar nu e neaparat sa fi luat si tu. Dar pe viitor incearca sa fii mai atent.