| anonim_4396 a întrebat:

Tin sa mentionez sunt foarte panicat, tremur tot nu mai pot. Acum am gripa si am multi ganglioni limfatici inflamati. Am sub maxilar, pe gat. Sunt mobili, nu sunt mari si unii dor. Mie frica daca am alta boala incurabila? Am fost la medicul de familie a doua zi dupa ce a inceput sa isi faca efectul gripa dar nu ma controlat si la ganglioni...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| floriif2 a răspuns:

Pot sa iti spun doar ca si fratele meu a avut un ganglion mobil pe gat si il durea cand il atingeam acolo si a fost pe la spitalul de copii si i-au spus ca este un hematom, si l-au operat ca sa-l scoata. Nu a fost asa rau... adica avea doar 6 ani si nu l-a durut asa. El avea doar unul, nu stiu ce sa zic daca ai mai multi. Sincer, imi pare rau pentru tine.