| Johhny243 a întrebat:

Salut,
Tocmai ce am observat ca sarma de la aparatul dentar a sarit din ultimii 2 bracketi.
Pot sa mai stau asa pana joi cand am programare pentru activare trebuie sa ma duc cat mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CrinaAle a răspuns:

Poți sta liniștit. Probabil a sărit gumița de pe bracket și nu de aceea a ieșit și sarma

| Johhny243 explică (pentru CrinaAle):

Da, gumita aia a sarit acum o saptamana.

1 răspuns: