| erabianleonard a întrebat:

Salut tppu. Fac exercitii acasa, flotari abdomene tractiuni gantere etc. am luat o vreme multicentrum vara asta, daca incep sa iau din nou ajuta la ceva musculatura sau alte vitamine din corp ce pot pune in miscare forta, musculatura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Deja cu proteine, cu greutati cu chestii de la 12 ani jumate? Cine te-a invatat sa faci prostiile astea de la o varsta asa frageda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru unknownn):

Proteinele ajuta la dezvoltarea fizica. vitaminele la fel.

| erabianleonard explică (pentru unknownn):

Greutati de 4kg intr.o mana si una intr.o mana. si nu vreau proteine. vitamine omule intelegi? multicentrum. stii ce is alea sau traiesti prin oceane si mananci numai peste ce contine fier?

| CrazyTeenager a răspuns:

Nu strica, iti vor sustine dezvoltare fizica.

| erabianleonard explică:

Si am 12 si aproape jumatate