| anonim_4396 a întrebat:

A inceput sa imi crape un pic mana dreapta, iar degetele imi sunt un pic umflate si ma dor. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andrada098 a răspuns:

Folosește un ungunent bun, bea un ceai și folosește o cremă hidratantă pentru mâini. Îmbrăcate bine, nu uita de mănuși.

1 răspuns:
| Natsuki a răspuns:

Ai fost pe afara fara manusi sau fara sa te dai cu crema? Probabil ti-a crapat pielea de la frig!