| Andreea50 a întrebat:

Ma confrunt cu urmatoarea problema : degetele de la mana dreapta imi sunt umflate si am o degeratura usoara (nu grava, degetele nu imi sunt vinete). Ce tratament ar trebui sa iau ca sa-mi treaca? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Varza are un efect de regenerare a tesuturilor. O cataplasma cu foi de varza ar ajuta sigur. http://www.retete-online.com/retete/articole/_varza.php

2 răspunsuri:
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Pai este o crema prin Avon Care cu 7, 99 lei.Contine vitamina E si hidateaza intensiv pielea afectata de frig. Daca vrei sa comanzi una da add la pinkk_martini.

| sunset a răspuns:

Http://www.musetel.ro/prospect.php?id=828.
Incearca asta, sau cel mai bine ar fi sa te duci sa intrebi la o farmacie.
Numai bine!