| Max_David_1994 a întrebat:

A mai păţit cineva asta? Un pic mai jos de muşchiul de la braţul drept mă doare aproape insuportabil cănd încerc să-l străng sau să-l ridic în sus. Am încercart şi să dorm şi să ţin măna dreaptă dar nimic. Observ că am şi vena un pic umflată. Ce pot face în afară de unguente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Probabil ai muchiul inflamat.
du-te la doctor. ar trebui sa iti recomande antiinflamatoare (cred)