| Omi777 a întrebat:

Acum 2 luni si jumatate am facut operatie de apendicita pentru ca ma durea in partea dreapta! Acum m-am trezit azi dimineata cu o durere deasupra operatiei adica mai sus de solduri! Mentionez am doar 11 ani ce ar putea fii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

Nu dati click

| Omi777 explică:

Si am uitat sa spun ca ma doare doar atunci cand ma intind sau cand fac miscaresad

| Teomari a răspuns (pentru Omi777):

Probabil ai febra musculara si mie mi sa mai intamplat big grin

| Omi777 explică:

Nu stiu thinking ieri am rupt abdomenele in 10 ca am inceput usor usor cu abdomene dar ieri nu m-am lasat pana nu am facut 80 poate o fii de la astathinking

| Omi777 explică:

Simt jena acolo nu ma doare constant si nu stiu ce sa fac febra musculara nu cred ca este pentru ca cunosc o febra musculara si o alta durere

| FlAiser a răspuns (pentru Omi777):

Pai nu ai voie sa faci efort 6 luni (dinaia te doare) tata este doctor si el mi-a zis acum

| Omi777 explică:

Vai de capu meu pai doctoru mi-a zis o luna sa nu fac efort ce doctor ii asta? Eu am mai auzit ca 6 luni! intreba-l pe taicatu in cat timp trece ca sa stiu sa nu mai fac niciun pic de efortsad