| Gabiiiiiii a întrebat:

Acum 2 zile, au fost zilele orasului, si am fost la balci si m-am dat in Hollywood. In acea seara cand am venit acasa nu aveam nimic, m-am culcat si cand m-am trezit am simtit o durere la muschi de la mana ( o durere ff nasoala aproape la orice miscare ) si peste inca o zi m-am trezit cu o durere in piept, cand respir adanc. Va rog un sfat sau ceva, sau cat de grav poate fi! Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

La mână s-ar putea să ai doar febră musculară sau ceva de genul. Pentru durerea în piept trebuie să mergi la medic să te consulte. Nu cred că este vreo legătură între durerea mușchilor de la mână și durerea în piept, dacă la asta te gândeai. Oricum, noi nu avem de unde să știm ce ai tu așa doar, din ce ne spui. Du-te la un control cât mai repede, să nu cumva să se agraveze.

1 răspuns:
| gazza a răspuns:

Deci daca stiu bine HollyWood e o banca pe o imagini care te face smecher...m-am dat si eu in asa ceva vara asta si o sa ma mai dau fiindca e smecher...deci faza cu pieptul nu stiu ce e dar cred ca durerea de muschi e datorita faptului ca ai stat incordat in tiribomba adica ai strans tare para ori te-ai sprijinit cu mana de scaun si tot asa.