| Antonies a întrebat:

Salut tpu.Acum o luna am facut operatie de apendicita. Azi am mancat niste portocale si am inghitit din greseala un sambure. Are ceva? Afecteaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Deea_Andreea_1992_PlVv a răspuns:

Buna am facut si eu operatie la apendicita. Nu...nu are nimic stai fara grija dar fii mai atent data viitosre. Si ai grija la ce mananci. Un timp trebuie sa mananci mancaruri sau alimente usosre...sa nu te baloneze sau sa ingreuneze digestia. Dar daca Doamne fereste te simti putin rau, du-te la un medic. Dar de la un simplu sambure nu are nimic. Insanatosire grabnica.

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Stai linisita, nu se intampla nimic!

| Holy2010 a răspuns:

Lucrez in domeniu.
Nu afecteaza cu nimic.