| maria344556 a întrebat:

are ceva daca am inghitit din greseala 2 samnuri de cirese la aproape 1 luna de la operatia de apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Da, dalaughing))) o s-o faci pe-a doua! Evident ca n-are. Cum au intrat, la fel de bine vor si iesi!winking

| octav005 a răspuns:

Nu se intampla nimic, cu timpul le vei elimina.

| ALGator a răspuns:

Nu trebuie să conteze.

| Ralukafay a răspuns:

Ce sa aiba? Nu are nimic, nu are treaba samburele cu apendicita.

| BiAnCa765430 a răspuns:

Nu patesti nimic! Eu mancam seminte la o săptămână dupa operatia de apendicita. Stai fara griji ca nu patesti nimic!

| BiAnCa765430 a răspuns:

Nu păţeşti nimic! Eu mancam seminte la o săptămână dupa ce m-am operat de apendicita!