| Λndrei a întrebat:

Acum o luna de zile am fost la o petrecere unde m-am imbatat iar pe dimineata am ajuns si la lvl 2..adica voma laughing.In ziua urmatoare mi-a fost toata ziua rau. Dupa o saptamana am fost la operatie(la petrecere a avut loc o bataie de unde m-am ales cu pometele rupt si inca o fractura).De atunci nu mai pot sa beau absolut nimic! Chiar si de o bere cu limonada imi este rau, nu stiu ce sa fac...
Aseara am fost la un majorat unde am baut un pahar mic de vodca si mi-a fost rau de el...
Ce credeti? Acest lucru este din cauza antibioticelor de la opeartie,(si tratamentul de dupa)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Ai rabdare, stai si tu fara alcool ca nu patesti nimic cateva saptamani. Apoi bea altceva, adica te-ai imbatat cu whisky bea vodka, nu bea chestiile cu care te-ai imbatat, treci pe ceva nou, rom, tequila, nu uita sa mananci bine inainte si sa le bei diluate, rom cu cola, vodka cu suc de mere etc si te vei reobisnui.

4 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Ti-a afectat fierea, ia niste anghinare capsule de la plafar

Răspuns utilizator avertizat
| AriciCristian a răspuns:

Ce sa zic... e posibil sa fie la nivel psihic asta. te-a afectat destul de tare chestia asta cu bautul si bataia (poate tu chiar nu realizezi asta si consideri ca este ok) incat psihicul tau nu mai este in stare sa mai suporte inca o data. parerea mea. :-s

| DreamER34 a răspuns:

Salut Houston, nu prea am ce spune, dacă te-ai imbătat inseamnă că poate ai fost inconstient de lucrurile care le făceai in timpul acela. Probabil ai luat vreun medicament rău sau efectul alchoolului, cel mai bine e să te duci la un medic să iti faca niste analize! Succes, sper sa-ți revii!