| alex2207 a întrebat:

Acum o luna o prietena a fost pe stop, ciudat e ca a avut doua stop uri luna trecuta, iar luna asta i-a intarziat stop-ul 8 zile, este normal sa ii intarzie asa mult? precizez ca are 15 ani fata respectiva, poate chiar sa nu fie pe stop luna asta?
PS: A fost foarte stresata emotional luna asta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

E normal sa aiba dereglari la varsta asta