| anonim_4396 a întrebat:

acum o zi mi-am ras cu o lama parul de pe organul genital si mi-am aparut cateva bubuite mici m-am dat cu spirt aloe(pudra) galbenele si ma intrebam cam in cate zile se vor duce? (IRITATIE)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Organ genital + lama? Uhmm.
Sper ca nu ai dat pe el si pe langa, nu?

| MooN204 a răspuns:

Nu trebuie sa razi parul pubic: https://www.youtube.com/watch?v=46LU6AxB1go

| Danielforlafu a răspuns:

Trece de la sine in cateva zile maxim 1saptamana nu it iface griji iar alta data cand te faci tine minte de sus in jos nu de jos in sus happy. Asa faceam si eu prima oara de jos in sus si ma iritam mereu acum nu mai am treaba happy