| jaloloko a întrebat:

am o intrebare la care vr sa-mi raspundeti sincer fara sa ma jigniti.
La subrat nu aveam deloc par si la organul genital cate fire mici (am 14 )
Asa ca intr-o seara m-am ras cu lama si la subrat si la penis?
Acuma nu stiu ce se v-a intampla imi puteti spune va rog?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Pai, o sa-ti spun simplu: Ce se intampla cu un om care se barbiereste cu lama?
Exact, ii creste parul mai repede si mai mare pe fata.
Deci, ce o sa se intample daca te razi cu lama in acele locuri?
Exact, o sa ai o crestere mai rapida si mai stufoasa, neplacut, obositor, enervant.
Incearca altceva.
NU stiu daca e bine ce recomand, sa folosesti o aparat d'ala de barbierit, pe care normal sa-l folosesti numai in zonele acelea, nu stiu.
Poti folosii crema depilatoare cred, dar nu stiu sigur, sau incearca cu o masina de tuns.

| jaloloko explică (pentru MenInShadow):

Multumes.

| jaloloko explică (pentru MenInShadow):

Chestia e ca eu aveam cateva fire si la subrat de loc deci voiam sa imi creasca mai repede intelegi?

| jaloloko explică (pentru MenInShadow):

Si cam in cat timp creste asa mult.

| jaloloko explică (pentru MenInShadow):

Cam in cat timp creste asa mult?

| jaloloko explică (pentru jaloloko):

Cam in cat timp ar creste?

9 răspunsuri:
| jaloloko explică:

Cam in cat timp creste asa mult?

| jaloloko explică:

Si cam in cat timp ar creste ca sa stiu?

| MenInShadow a răspuns (pentru jaloloko):

Stai tu linistit, si nu te mai incapatana sa ai par la subrat.
E o prostie mare, in primul rand, nu e deloc igienic, si e complet inestetic, apoi cu cat ai mai mult par acolo, daca stai sa te gandesc, cu atat transpiri mai mult, si transpiratia persista mai mult timp, mai ales daca nu te speli calumea.
Si parul incepe sa creasca peste aproximativ 2-3 luni dupa ce faci asta, dar cum am zis, N-O FACE!
Daca vrei par, barbiereste-te, desii nici asta nu-i super, iti spun din experienta, cand trebuie sa ma duc undeva urgent, ma trezesc si ca trebuie sa ma barbieresc.
Dar barba e mult mai ok decat par la subrat.

| Edylinen a răspuns:

Iti va creste parul mai repede.