| mjynhgfbvdc a întrebat:

Salut TPU! Acum vreo 2 luni m-am jucat fotbal si m-am accidentat un pic mai sus de cvadricepsul femural, adica de unde incepe piciorul, cum ar veni sub buric in dreapta la picior si nu am mai putut merge vreo saptamana cam asa si acum recent m-am jucat iar fotbal si mi-a pocnit in zona aia si s-a umflat. M-a durut cam rau prima zi si a doua iar acum e mai bine dar tot umflat e in zona aia doar ca nu ma mai doare asa tare.
Ma cam ingrijorez sa nu fie grav.
Sa merg la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| IceRope a răspuns:

Nu te duce la medic. Du-te la frizer. Vai de steaua ta...

| MihaiSpeedster a răspuns (pentru IceRope):

Băi, eu cred că te înșeli. Mai degrabă la dentist trebuie să meargă. Și pauză de fotbal minim 2-3 luni, imperios necesar să fie substituit cu teatru sau colecționat timbre. Vai de FCSB’ul lui….