| Stefan_Dragos_1994 a întrebat:

Acuma jumatate de an m-a prins un prieten intr o **schema** si m-a strans putin, eu fiin cu gura deschisa. Nu ma doare, nu mi se blocheaza, dar cand casc gura mare, larg si o inchid la loc se duce putin in partea dreapta. Ce ar putea fi? Oare este deplasat? Dau funnda celui ce poate sa imi spuna ce am cu adeavarat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia funda in buzunar si da-o la un doctor dupa ce te consulta. Numai el ar putea sa iti spuna ce ai cu adevarat.

| BadBunny a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa mergi la un medic, e posibil sa ti se fi dislocat maxilarul.