| anonim_4396 a întrebat:

am 1.65 înălțime și 45 newtoni (kg).
Credeți ca sunt prea slaba sau sunt.ok?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai grija sa nu fie curent in camera, poti cadea prin fereastra daca te sufla vantul!
big grin
(45N=4,5Kg forta)

| Freya1 a răspuns:

Trebuie sa ai 55 60

| GoldenZenith a răspuns:

Eu am 1.62 și 51 de kg și tot mă consider cam subțire. Mai pune pe tine puțin.

| AnastasiaK a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mai dai pe la fizica sau sa renunti la a te da desteapta folosind notiuni pe care nu le stapanestiwinking

| 94Lucifer94 a răspuns:

Înălțimea nu trebuie să fie însoțită de o anumită masă corporală. Pur și simplu sunt fete care arată foarte bine mai slăbuțe și fete care arată bine mai plinuțe. Importat este ca tu să te simți bine în corpul tău. Dar cu siguranță e mai bine să fii slab decât cealaltă opțiune. Ai timp să faci și tu burtică și surplus de grăsime laughing

| Bula a răspuns (pentru 94Lucifer94):

Adica, dupa parerea ta, sunt fete care arata bine daca sunt extra-subtiri (nici u, bra nu au) sau daca e mai usor sa sari peste capul lor decat sa le inconjori... rolling on the floor

Nu am stiut de ce se tem multe de fantome... laughing

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Bula):

Gata că o iei prea personal și ajungi să-mi dai evaluări negative la toate răspunsurile laughing
Păi sutien după 15/16 ani, faptul că unele folosesc la 12/13, astea sunt excepții. E mai rău să n-ai ce să ții în sutien după 20 de ani. Sunt fete cu forme cât de cât, dar foarte subțiri la mâini/picioare/abdomen, care nu depășesc 45-50 kg. Totuși nu-mi displac fetele fără sâni atât timp cât complexează cu abdomen/picioare/posterior. Și să fie frumoase, bineînțeles. Dacă nu, măcar inteligente laughing

| Bula a răspuns (pentru 94Lucifer94):

Pe mine ma deranjeaza doar prostia, daca e la gramada.
La varsta de 15-16 ati invatat deja la fizica ce inseamna 1N (Newton), adica 0, 1Kg forta.
Nici tu (desteptule tongue ) nu ti-ai dat seama ca 45N = 4, 5 Kg forta big grin
Te.ai gandit doar la sani si la picioare, fara inteligenta... big grin

Asa te pot prosti fetele, atentie!
laughing

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Bula):

Nu e adevărat că m-am gândit doar la picioare și sâni, dar am trecut cu vederea faptul că a zis newtoni. A zis apoi kg (în paranteză laughing )
Cât despre inteligență... nu ai auzit vorba aia... ''Acolo unde fetele nu ajung cu capul, le ridică fundul'' laughing

| Bula a răspuns (pentru 94Lucifer94):

A corectat doar dupa ce am facut observatii, dar si atuncui a gresit (1kgf=10N) laughing

Parul se vede blond din cauza aerului (venit de sub radacina).

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Bula):

Păi na, cu siguranță la ora de fizică a auzit ceva de masă și kilograme pe lângă newtoni... Oricum dacă mai punea și la înălțime o altă unitate de măsură... laughing

| Bula a răspuns (pentru 94Lucifer94):

... de exemplu, tocuri inalte... big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Esti super ok... multi barbati adora mignonele slabute cu sanii mici.

| b4stefa a răspuns:

Ce as vrea sa facem schimb!

| Jamy_Anca_1987 a răspuns:

Important e cum te simti tu mai bine.

| CopiluSclerozat a răspuns:

Ar trebui sa ai in jur de 60 de kilograme.