| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani, si 1, 77 inaltime, as dori sa stiu daca mai am sanse sa cresc, sunt baiat, tatal meu are 1, 82 iar mama mea intre 1, 60 si 1, 65, nu stiu sigur. Am sanse sa cresc mai mare decat tatal meu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ai avea sanse, acum depinde si pe cine mostenesti.

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Da fa media 174 bftwinking

| Paulinovici a răspuns (pentru Crackman):

La ce te referi prin 174? fi mai explicit te rog.

| Crackman a răspuns (pentru Paulinovici):

Cm i naltime.