| RappMusicc a întrebat:

Am 14 ani si am observat acum vara ( mi s-a intamplat si vara trecuta ) ca ma ia cu ameteli asa si ma doare capul cand ma ridic. Si parca ma simt si obosit asa. Dar seara pe racoare nu prea mi s-a intamplat doar cand am alergat pe scari laughing). Deci ce trebuie sa fac? Sa ma culc mai devreme? Ce am? DAU FUNDA :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Poate esti anemic.la doctor.analize.

| Teardrop a răspuns:

Cred că ai o lipsă de vitamine. Du-te fă-ţi nişte analize.

| marian5888 a răspuns:

De la caldura cred...bea multa apa