| BivolSergiu a întrebat:

Am 14 și am 1, 46 m. Am făcut baschet cam jumătate de an dar m-am lăsat. Va rog și îmi dați niște sfaturi. Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lovelypeaches100 a răspuns:

Daca ai parinti scunzi, asa a fost sa fie, daca nu sunt scunzi, din nou asa a fost sa fie. Iti recomand filmul recent tall girl, o sa vezi ca fiind inalt are dezavantaje. Si sa vezi acum rapsuns de te da pe spate. Mai ai timp sa cresti pana la 20 de ani?( multa lume spune ca daca faci volei sa baschet, mai mult volei, te inalti, este complet fals, oasele tale nu se fac mai largi pentru ca stai in picioare cu mainile in sus, rar intalnesti jucatori de baschet sau volei scunzi, dar exista.)