| dan09 a întrebat:

am 15 ani si am fost operat de unghie incarnata la spitalul din Constanta, acea operatie a făcut totul mai rau, a început să se umfle și sa scoată puroi, după un timp am plecat la o pedichiură din Constanta pentru a putea rezolva, totul începea să arate bine dar dupa un timp a început să se umfle degetul mare din partea stanga tot in partea stanga si putin in partea dreapta, curge putin puroi si cand merg mult încălțat se umfla mai tare, ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ce scoate? Pisoi? Ai infectie. Ai nevoie de antibiotic.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să nu scoată pisoi, mergi la medic.
El o să scoată pisici.