| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si am o problema mare legata de dantura, http://postimg.org/image/iyjn6cwxt/, cam asa arata..Imi puteti spune daca se poate face ceva in legatura cu asta, am auzit ca trebuie sa fiu mai in varsta pentru o operatie "serioasa".

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CityOfSatan a răspuns:

Nasoala problemastraight face. Ai consultat un dentist?
Eu personal cred ca nu se poate face nimic pana nu implinesti 18 ani si ai dantura dezvoltata, dar probabil se poate, nu stiu.
Nu te descuraja!

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Nu am putut accesa link-ul pentru a vedea poza. Insa, cel mai bine este sa consulti mai multi medici pentru a auzi mai multe pareri. Orice problema medicala dentara are o solutie. Succes! happy

| anonim_4396 explică (pentru KrYsTy2OOO):

Incearca sa stergi virgula de la sfarsitul linkului. big grin