| AemsiOfficial a întrebat:

Salut TPU,
Am adormit pe canapea cu televizorul pornit,
M-am trezit si am avut o masa in fata televizorului, am vrut să o mut dar nu aveam vlaga in mine sa ma ridic din pat, si nici sa mut masa, când am miscat un pic masa, m-am trezit din nou în pat cu masa in fata, am procedat la fel si tot fara vlaga si nu vedeam bine,
Asa am visat de 4 ori dup-o lalta ca ma trezesc si nu aveam vlaga a 5 a ora m-am trezit in realitate,
Wtf sa visezi ca te trezesti de 4 ori dar tu de fapt sa dormi.
Vouă vi s-a intamplat sa visat ca va treziți din somn fara vlaga dar de fapt sa dormiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai baut vreun energizant inainte de culcare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cred ca am patit o data daca nu ma insel. Oricum cand eram mic, visam numai demoni si de astea laughing
Se spune ca atunci cand un vis se repeta, e pentru ca tu, de fapt, incerci sa eviti ceva, o problema sau cine stie ce.
Sau de vreo 3-4 ani, asa rar cum visez, mi se indeplinesc visele.
Gen cel mai recent vis a fost acum 4 luni, visasem o fata pe care nu am vazut-o si n-am vorbit niciodata cu ea, si in vis am inceput o relatie.
Fata in vis era creata, era frumoasa si era intr-o camasa.
Dimineata cand ma trezesc. Nu stiu cum dar mi-a venit sa-i dau mesaj unei fete pe care nu o cunosteam. Vorbeam ce vorbeam, la un moment dat cand am intrebat-o ce face, ea mi-a zis ca se face creață. Mi-am zis ca nu poate fi ea dar cand mi-a trimis poza, exact ca in vis era.
Nu e asta un vis ciudat? laughing

| CezaraEM a răspuns:

Da, se intampla! Visele sunt foarte ciudate uneori! Cel mai rau e atunci cand visezi ceva, frumos sau urat si nu te poti trezi, chiar daca incerci sa deschizi ochii, nu poti! Deci ala e cel mai naspa vis ever! Parca o forta care te tine in vis si nu te lasa sa te trezesti!

| HelpingHands a răspuns:

Ar putea să aibă vreo semnificație visul tău, te-ai gândit? De obicei visele înseamnă ceva.

| curiosul122 a răspuns:

Pai ai fost amortit, nu ai nici voce si nici nu poti ridica o mana.