| stef112 a întrebat:

am alta problema. deci v-am spus acum vreo doua saptamani sau mai putin ca simt ceva ca la stranut in nas dar nu stranut si lacrimez. au trecut simptomele. dar acum simt o presiune sub ureci, parca strang foarte foarte tare din dinti si apoi eliberez. acea presiune. si parca gura mi se deschide si nu stiu de ce. astept raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi cel puțin până la medicul de familie.
Poate fi o afecțiune O.R.L. sau de natură neurologică.
Sănătate.
Pa, pa.

1 răspuns:
| emilitalia a răspuns:

Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament. DECI asa cum scrie si in atentionare sfatul meu este sa mergi chiar de urgenta la un medic pentru un consult.A asculta(citi) sfaturi despre sanatate aici este ca si cand ai fi lautar si canti dupa ureche.Sunt multe boli care au aceeasi manifestare dar care necesita tratamente diferite asa ca in cazul tau te risti. Mergi la medic si sa ai parte de sanatate din plin.Sarbatori fericite siiii sanatoase.