| Sp34kEr a întrebat:

Am apelat la voi in speranta ca ma veti ajuta!
Sa va povestesc:
Nu aveam nimic, si intr-o dimineata ma trezesc si ma duc sa ma pis.Vad ceva pe penis!,zic eu asta e cos! Ma duc in camera il storc si curge sange,dar tot a mai ramas umflat.A doua zi cand ma uit s-a facut o buba acolo. il storc din nou si ghici ce,curge si ceva alb si sange,am stors pana n-am mai putut,dar a mai ramas o umflatura micuta de tot,dar s-a luat si pielea de acolo, zici ca am taiat cu cutitu. Din cate imi aduc eu aminte parca era doar o umflatura mica mica, de nici 1 cm si eu am spart-o si acum mai mi se face una si uite la ce am ajuns straight face!
Sunt foarte serios, asa ca doresc sa fiti si voi!
Va rog frumos sa imi dati niste sfaturi ce sa fac, dinafara de a le spune parintilor sau sa ma duc la doctor! Daca pun spirt oare se va duce!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

E un cos... nu te mai panica atat