| Surrounded a întrebat:

am o mica problema de ceva timp. Am un fel de "buba" nu stiu cum sa i zic altfel pe deget si are o coaja mica mica de tot si de fiecare data cand dau coaja aia jos curge mult sange vreo 2 minute nu se opreste. cand se opreste se face coaja la loc daca iar o dau jos iar curge sange tot asa si foarte mult sange parca m-as fi taiat si o am de cateva luni si nu se mai duce... ce ar putea fi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Buna!
Nu stiu ce poate fi, dar nu mai leza, du-te la un dermatolog sa te consulta.

| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Ai mai gasit rezolvare? si eu am ceva de genul