| iDoNotKnowWhoiAm a întrebat:

Am avut ieri seara o altercatie cu niste băieți, iar unul dintre ei mi-a dat un picior între picioare, după testicuale, dar înainte de orificiul @nal. Aseară când m-am întors acasă am observat că urina are o culoare roşiatică, dar nu am băgat în seamă. Astăzi dimineață când am mers la baie am văzut că urinam tot cu sânge, iar la duş mi-au curs câteva picături. Penisul nu a mai intrat în stare erectă de aseară. Nu am usturimi, dar simt nişte furnicături în el. Cât de grav e? Pot anula încă 2 zile vizita la medic fără complicații? Mulțumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu lasa timpul sa treaca! E vorba de o urgenta medicala care e bine sa fie rezolvata din timp, pentru ca e posibil sa fi fost spart cel putin un vas de sange, si exista riscul si de hemoragie interna care daca era mare, erai deja dus, dar care daca exista, iti poate crea probleme serioase. Deci, mergi cit mai repede la cel mai apropiat spital la urgente.

| Cannibal a răspuns:

Eu zic sa mergi urgent la medic.