| tiberyus123 a întrebat:

SALUT TPU! Am baut de 1 mai si acum, pe 5 mai sunt inca mahmur, ametit si ma simt rau! Ce se intampla? Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Zeama de varza.

| ChrissD a răspuns:

Te simiti asa pentru ca poate nu ai mai baut de mult si poate ca o sa te simti mai bine cu o lamaie...

| DNSK a răspuns:

Cui pe cui se scoate

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Vezi sa nu fie altceva. Ca si cure sunt un pic altele, adica poti sa te trezesti din mahmureala cu o bere mai light sau daca ai baut tarie cu ceva cu lamaie. Acum solutiile sunt multe dar daca nu te simti bine du-te si la un medic sa nu fie si altceva.

| Netrider a răspuns:

Sa te lasi de baut happy