| TePupPA a întrebat:

Am si eu o problema. Seara ma simt ca si cum as fi beat dar fara sa beau nimic straight face Ma simt ametit, somn, iar dimineata ma trezesc asa cu o stare ca si cum as fi baut. Mentionez din nou ca asta se intampla doar seara...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate fi o afectiune interna, ar trebui sa-ti faci mai multe analize, investigatii.
Poate nu ai un program de odihna corespunzator, mese neregulate, poate trebuie sa schimbi ceva stilului tau de viata.
Te pup!

| Kosaerik94 a răspuns:

Posibil sa nu te fi trezit bine intr-o dimineata... Nu stiu incearca sa nu te enervezi si sa dormi dupa-masa incearca asta timp de o saptamana daca nu-ti revii te-as ruga sa te prezinti la un medic!

| ccm1amy a răspuns:

Cred ca ai o problema cu tensiunea arteriala, sau poate esti anemic. Trebuie sa te duci sa faci cateva analize. De asemea, poate fi vorba despre activitatea ta zilnica, mancare si multe altele, asa ca nu mai pierde timpul si du-te la medic. Nu vreau sa te sperii, dar poate fi o problema neurologica. Succes!